Albisteak

Kobaz Koba Trail 2019ko sailkapena eta denborak

Denborarik onenak:

Zaldei bidea (26km)
Gizonezkoak:
1 Imanol Larrañaga 2:13:48
2 Jon Ugalde 2:15:09
3 Ander Nafarrete 2:15:19
Barefoot-Minimal Runner kategoria: Egoitz Asurabarrena
Lehen zestoarra: Sathya Paz 2:33:02

Emakumezkoak:
1 Oihana Azkorbebeitia 2:30:54
2 Maud Combarieu 2:47:35
3 Tánit Pérez de Leceta 2:57:16
Lehen zestoarra: Ainhoa Subinas

Artzei bidea (15km)
Gizonezkoak:
1 Ibai Makazaga 1:09:46
2 Ander de Luis 1:11:44
3 Ibai Etxeberria 1:12:03
Barefoot-Minimal Runner kategoria: Pablo Juaristi 1:15:05
Lehen zestoarra: Xabier Bergara 1:19:44

Emakumezkoak:
1 Ainara Uribarri 1:25:06
2 Maider Korta 1:32:46
3 Alazne Irureta 1:34:01
Barefoot-Minimal Runner kategoria: Kontxi Garmendia
Lehen zestoarra: Mertxe Uribetxeberria 1:47:44

 

Parte hartu duten zestoarren denborak:

Ibilbide luzea:

02:33:02 Sathya Paz Marticorena

02:45:08 Mikel Jauregi Izagirre

02:46:31 Iñaki Luluaga Otermin

02:48:24 Asier Larrañaga Echeverria

02:51:40 Egoitz Etxabe Dorronsoro

03:03:27 Aitor Gurrutxaga Gesalaga

03:03:50 Jon Joseba Alberdi Ostolaza

03:03:50 Xabier Alberdi Ostolaza

03:04:33 Eneko Kortadi Aranbarri

03:09:08 Joxe Espada Romero

03:11:31 Gorka Altuna Rubio

03:14:39 Aritz Elustondo Garate

03:14:39 Joseba Illarramendi Rezabal

03:14:40 Mikel Illarramendi Rezabal

03:17:35 Gaizka Kortadi Aranbarri

03:17:35 Daniel Mayo Sorreluz

03:19:35 Aritz Otaño Aizarna

03:42:46 Ainhoa Subinas Iraolagoitia

03:42:50 Iñaki Otaño Aizarna

03:53:06 Denis Erkizia ALkorta

Ibilbide laburra:

01:19:44 Xabier Bergara

01:30:09 Jon Arrue Gurrutxaga

01:31:27 Beñat Subinas Larrañaga

01:32:44 Joxe Manuel Goenaga Aguero

01:33:40 Jose Ignacio Albizu Gurrutxaga

01:34:44 Josu Zelaia Agirre

01:34:58 Iñaki Zubimendi Uranga

01:37:20 Iñaki Uranga Beristain

01:37:25 Joseba Aranberri Otegi

01:39:02 Alfonso Ayesa marin

01:40:35 Unai Olaizola Goenaga

01:43:10 Ricardo Hernandez Muñoz

01:44:45 Xabier Aristi Bikandi

01:47:44 Mertxe Uribetxeberria Gonzalez

01:49:22 Kepa Larrañaga Izeta

01:50:13 Roberto Martina

01:51:20 Gari Mendizabal

01:52:11Alex Olaizola Zabaleta

01:52:45 Adur Barroso Zigaran

01:55:36 Leire Lopetegi Arregi

01:56:04 Itxaso Marti Carrera

01:56:04 Asier Mendia Uranga

02:21:54 Juan Carlos Alberdi Goenaga

02:21:54 Maddi Alberdi Izeta

02:22:40 Jugatz Landa

 

Informazio gehiago www.kirolprobak.com